Учебна 2013/2014 година
Национален календар за извънучилищните дейности на МОН, за учебната 2013/2014 година
Национален спортен календар на МОН за учебната 2013/2014 година
График на ученическите олимпиади и състезания за учебната 2013/2014 година
Национален спортен календар на МОН за учебната 2013/2014 година
График на ученическите олимпиади и състезания за учебната 2013/2014 година
Конкурси, в които са участвали ученици от училището през учебната 2013/2014 година
Национален конкурс за есе на тема:"Възрожденският дух на съвременния български учител" РЕГЛАМЕНТ
Есе на ученика Борислав Михайлов от 12 клас, с което се представя в конкурса ВИЖ ТУК
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Национален конкурс за ключови компетентности по природни науки РЕГЛАМЕНТ
Тест за подборния кръг на състезанието ТУК
Конкурсна работа на ученичката Нелислава Паньовска от 9 клас, класирана за участие в национален кръг ТУК
Протокол от VI-то национално състезание "Ключови компетентности по природни науки" - ТУК
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Национално състезание за речеви и комуникативни умения на английски език РЕГЛАМЕНТ
Протокол с резултати от Общинския кръг на състезанието ТУК
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Състезание по Български език и литература за учениците от Плевен и региона ПОКАНА
Протокол с резултатите от състезанието ТУК
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Зелена олимпиада - Сайт за регистрация
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Регионално състезание за участие в програмата "Евроскола" РЕГЛАМЕНТ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Фестивал за детско медийно изкуство "Арлекин" РЕГЛАМЕНТ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С радост съобщаваме, че ученичката Василена Ивайлова Костова от 9"А" клас е класирана за участие в Областен кръг на Националната ученическа олимпиада по математика , който ще се състои в град Плевен. СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С радост съобщаваме, че ученичката Бисерка Даниелова Лицанова от 11"а" клас е класирана за участие в Националното състезание по счетоводство, което ще се състои в град Велико Търново. СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ЗА НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СЧЕТОВОДСТВО
Есе на ученика Борислав Михайлов от 12 клас, с което се представя в конкурса ВИЖ ТУК
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Национален конкурс за ключови компетентности по природни науки РЕГЛАМЕНТ
Тест за подборния кръг на състезанието ТУК
Конкурсна работа на ученичката Нелислава Паньовска от 9 клас, класирана за участие в национален кръг ТУК
Протокол от VI-то национално състезание "Ключови компетентности по природни науки" - ТУК
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Национално състезание за речеви и комуникативни умения на английски език РЕГЛАМЕНТ
Протокол с резултати от Общинския кръг на състезанието ТУК
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Състезание по Български език и литература за учениците от Плевен и региона ПОКАНА
Протокол с резултатите от състезанието ТУК
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Зелена олимпиада - Сайт за регистрация
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Регионално състезание за участие в програмата "Евроскола" РЕГЛАМЕНТ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Фестивал за детско медийно изкуство "Арлекин" РЕГЛАМЕНТ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С радост съобщаваме, че ученичката Василена Ивайлова Костова от 9"А" клас е класирана за участие в Областен кръг на Националната ученическа олимпиада по математика , който ще се състои в град Плевен. СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ЗА ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
С радост съобщаваме, че ученичката Бисерка Даниелова Лицанова от 11"а" клас е класирана за участие в Националното състезание по счетоводство, което ще се състои в град Велико Търново. СПИСЪК НА КЛАСИРАНИТЕ ЗА НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СЧЕТОВОДСТВО
Учебна 2012/2013 година
Заповед за организиране и провеждане на ученическите олимпиади, националните състезания и национални състезания по професии за учебната 2012/2013 година ВИЖ ТУК
График за провеждане на Общински кръг на олимпиадите по отделните предмети в училищата от област Плевен през учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Национален календар за извън училищните дейности за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Национален спортен календар за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Правила за организиране на ученическите спортни игри за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание по счетоводство ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание "Млад фермер" ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание по озеленяване и цветарство ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание "Най-добра бизнес-идея" ИЗТЕГЛИ
Регламент за провеждане на VI международен панаир на учебно-тренировъчните фирми ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание за ИТ и комуникация ТУК
Регламент за провеждане на училищен кръг на състезанието "Млад фермер" за учебната 2012/2013г. ТУК
График за провеждане на Общински кръг на олимпиадите по отделните предмети в училищата от област Плевен през учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Национален календар за извън училищните дейности за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Национален спортен календар за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Правила за организиране на ученическите спортни игри за учебната 2012/2013 година ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание по счетоводство ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание "Млад фермер" ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание по озеленяване и цветарство ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание "Най-добра бизнес-идея" ИЗТЕГЛИ
Регламент за провеждане на VI международен панаир на учебно-тренировъчните фирми ИЗТЕГЛИ
Регламент на националното състезание за ИТ и комуникация ТУК
Регламент за провеждане на училищен кръг на състезанието "Млад фермер" за учебната 2012/2013г. ТУК
ГРАФИК ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА СРЕЩИТЕ ОТ ОБЩИНСКИЯ ЕТАП НА УЧЕНИЧЕСКИТЕ СПОРТНИ ИГРИ ЗА УЧЕБНАТА 2012/2013 ГОДИНА ИЗТЕГЛИ
Тест за училищния кръг на Националното състезание по счетоводство, проведен на 16. 02. 2013г. - ИЗТЕГЛИ
Списък на участниците в Националното състезание по счетоводство, които са получили необходимия минимален брой точки /50/, необходим за допускане до следващия кръг на състезанието. - ТУК
Протокол за класиране на участниците от Училищния кръг на Националното състезание по счетоводство - ТУК
Списък на участниците в Националното състезание по счетоводство, които са получили необходимия минимален брой точки /50/, необходим за допускане до следващия кръг на състезанието. - ТУК
Протокол за класиране на участниците от Училищния кръг на Националното състезание по счетоводство - ТУК
На 23.03.2013 година в град Плевен се проведе областен кръг на математическото състезание "Европейско кенгуру". В състезанието участваха:
1. Емануела Огнянова от 9"а" клас;
2. Глория Чипинска от 10"а" клас;
3. Радостина Тричкова от 11"а"клас.
Регламент на математическото състезание "Европейско кенгуру" - ИЗТЕГЛИ
Резултати от Математическото състезание "Европейско кенгуру" - областен кръг - ТУК
Ученичката Радостина Цветанова Тричкова от 11"а" клас е получила 50 точки на математическото състезание "Европейско кенгуру" и с този резултат се класира на 3-то място за област Плевен във възрастова група 11-12клас.
1. Емануела Огнянова от 9"а" клас;
2. Глория Чипинска от 10"а" клас;
3. Радостина Тричкова от 11"а"клас.
Регламент на математическото състезание "Европейско кенгуру" - ИЗТЕГЛИ
Резултати от Математическото състезание "Европейско кенгуру" - областен кръг - ТУК
Ученичката Радостина Цветанова Тричкова от 11"а" клас е получила 50 точки на математическото състезание "Европейско кенгуру" и с този резултат се класира на 3-то място за област Плевен във възрастова група 11-12клас.
Национално състезание "Млад фермер"
На 28 и 29 март в град Разград се проведе регионалният кръг на националното състезание "Млад фермер".
22 отбора от по трима членове
– ученици в земеделски гимназии участваха в състезанието. Негов домакин бе Професионалната
гимназия по селско стопанство и хранително-вкусова индустрия „Ангел Кънчев”.
В три раздела се състезаваха учениците от 11-12 клас. Едната надпревара бе по майсторско управление на трактор. Втората - в сферата на животновъдството – машинно доене на крави и различаване на фуражи. Третото състезание бе в растениевъдството – различаване на 30 вида семена и облагородяване на лозички.Състезанието се организира от Министерството на земеделието и Аграрния университет в Пловдив. Освен от това висше учебно заведение гости имаше и от Русенския университет, и от Министерството на образованието.
Ето имената на класираните на призовите места:
Растениевъдство:
1. Айлин Коджаалиева – Разград; 1. Даяна Дянкова – Попово; 2. Илияна Жекова – Добрич; 2. Тугай Юсуф - Силистра; 3. Красимир Николов - Павликени; 3 Джунейт Радев – Средище
Животновъдство:
1. Ивайло Василев - Добрич; 1. Йордан Йорданов - Разград; 2. Денис Сабриев - Попово;2. Ибрям Ибрям – Средище ; 3. Шабан Шабанов – Дулово ; 3. Найден Христов – Кнежа
Механизация:
1. Иван Петров – Златарица ; 1. Юзеир Колаксъзов – Разград ; 2. Йордан Йорданов – Попово ; 2. Веселин Манковски - Добрич; 3. Пламен Иванов – Кнежа; 3. Раим Рамадан – Средище
Нашите участници Найден Христов и Пламен Иванов се класираха на трето място съответно в направленията "Животновъдство" и "Механизация".
В три раздела се състезаваха учениците от 11-12 клас. Едната надпревара бе по майсторско управление на трактор. Втората - в сферата на животновъдството – машинно доене на крави и различаване на фуражи. Третото състезание бе в растениевъдството – различаване на 30 вида семена и облагородяване на лозички.Състезанието се организира от Министерството на земеделието и Аграрния университет в Пловдив. Освен от това висше учебно заведение гости имаше и от Русенския университет, и от Министерството на образованието.
Ето имената на класираните на призовите места:
Растениевъдство:
1. Айлин Коджаалиева – Разград; 1. Даяна Дянкова – Попово; 2. Илияна Жекова – Добрич; 2. Тугай Юсуф - Силистра; 3. Красимир Николов - Павликени; 3 Джунейт Радев – Средище
Животновъдство:
1. Ивайло Василев - Добрич; 1. Йордан Йорданов - Разград; 2. Денис Сабриев - Попово;2. Ибрям Ибрям – Средище ; 3. Шабан Шабанов – Дулово ; 3. Найден Христов – Кнежа
Механизация:
1. Иван Петров – Златарица ; 1. Юзеир Колаксъзов – Разград ; 2. Йордан Йорданов – Попово ; 2. Веселин Манковски - Добрич; 3. Пламен Иванов – Кнежа; 3. Раим Рамадан – Средище
Нашите участници Найден Христов и Пламен Иванов се класираха на трето място съответно в направленията "Животновъдство" и "Механизация".
Ученици от литературен клуб "Български национални християнски празници" с ръководител Цветелина Мутафчиева, участваха в първото по рода си творческо писане онлайн, проведено от издателство "Просвета" и БНР на 30.03.2013г. По повод успешното представяне на учениците от клуба, се получи благодарствено писмо от издателство "Просвета". Текста на писмото може да видите тук.